Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Fotokonkursy
Klub otwarty
by joemonster


Założony: 2008-07-08 01:28:10
Ostatnia aktywność: 2018-03-30 09:32:54
Postów na forum: 224
130 członków
Oglądany: 11889x

WTF WTF WTF ????

forest122
forest122 - Superbojownik · przed dinozaurami
I znowu się okazało, moja dobra praca nie dostała nawet wyróżnienia w konkursie z laptopami ?? Kto te prace ocenia ślepa babcia
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
te, forest... spokojnie, bo jeszcze dostaniesz czerwoną kartkę i kilka dni na przemyślenie
nie Ty jesteś w komisji i nie do Ciebie należy wybór najlepszych prac. a szczerze powiem, że ewentualnie "video chat" z Twoich zgłoszeń mógłby wg mnie dostać jakieś wyróżnienie - nie dostałeś? może zastanów się, czy warto tak warczeć i pomyśl, czy przypadkiem nie jesteś zbyt pewny siebie - były dużo lepsze prace, były prace gorsze. moi faworyci nie dostali żadnego miejsca, żadnej nagrody, ale co z tego? widocznie osoby oceniające mają inny gust
GET OVER IT!
forest122
forest122 - Superbojownik · przed dinozaurami
o gustach się nie dyskutuje. Bardziej bym się kierował jakością pracy i pomysłem. A to nie pierwszy konkurs gdzie ocena końcowa jest conajmniej dziwna
tytezterefere
tytezterefere - Dyżurna Domina · przed dinozaurami
to tak jak wyżej: naprawdę były prace lepiej wykonane, niż Twoje i ciekawsze, ale oczywiście każdy będzie twierdził, że to jego praca była the best itd...
nie Ty oceniasz, nie Ty wyznaczasz standardy wg których prace są oceniane, więc daj sobie lepiej spokój, bo tylko możesz sobie zaszkodzić...
EOT
Maciek5000
Maciek5000 - Pajacownik · przed dinozaurami
A nie pomyślałeś, że nie dostałeś nagrody właśnie za to co wypisujesz? Spróbuj się dopomnieć na ikonkę forumową... Taki sam mechanizm
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
bialix - Superbojownik · przed dinozaurami
Ej a ja tak spytam. Bo wysłałem 2 zdjęcia na absurdy i nie wiem czy są odrzucone, czy dalej oczekują. Majla nie dostałem, więc nie wiem. Wiem, że ktoś ciągle dopuszcza zdjęcia do konkursu, bo wczoraj było 90 z hakiem dziś prawie 120. A wysłałem jakoś 12 grudnia ok. 17:30 :P
Tak samo mam z poczekalnią. 3 filmiki podesłałem w YT i nie widać nie słychać w poczekalni ani na głównej. Jestem trefny? Czy po prostu niekochany
joemonster
joemonster - Master of Habaneros · przed dinozaurami
@forest - z pełnym szacunkiem przyjmij radę od starszego kolegi - spokojnie, twój czas nadejdzie, ale nie na siłę. Masz fajne umiejętności i fajną galerię - na pewno jeszcze "osiągniesz" coś w temacie. Co do jurorowania wypowiedziałem się szerzej na PdR
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
bialix - Superbojownik · przed dinozaurami
Wielebny, Twoje zdrowie!

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.