Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Polski HH
Klub otwarty
by Gt4kill3r


Założony: 2008-07-18 04:04:31
Ostatnia aktywność: 2018-03-20 23:36:40
Postów na forum: 43
102 członków
Oglądany: 8739x

DonGuralEsko - El Polako

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Gt4kill3r - Superbojownik | Skype: Gt4kill3r · przed dinozaurami
Co sadzicie o tej płycie? Dla mnie nic ciekawego. Pierwsze 2 płyty solo Gurala są nadal świetne, Kilaz Group też ok, ale najnowsza płyta dla mnie to przeciętniak. Intro i Outro w starym stylu Gurala, utwór El Polako w sumie ok, ale reszta jakoś tak bez polotu. Może poprostu to moje zdanie.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
adrianekk - Bojownik | GG: 8386514 · przed dinozaurami
Nie słuchałem nowej płytki Gurala. Ogólnie nie bardzo mi się podoba to co tworzy, dlatego też sceptycznie podchodzę do jego nowych produkcji ;)
vanmax
vanmax - Superbojownik | GG: 995808 · przed dinozaurami
a ja powiem ze jest kozak plyta konkretna

dz dz dz dz dziwko ;D
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
szeryf24 - Bojownik · przed dinozaurami
zajbista plytka i nie ma co gadac....
seator
seator - Bojownik | GG: a co to jest · przed dinozaurami
plyta super, najlepsze Złote maski, El polako i Opowieść o (...)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
adrianekk - Bojownik | GG: 8386514 · przed dinozaurami
Przesłuchałem płyty. Jak dla mnie cienizna poza kilkoma kawałkami (Opowieść o jednym z miliona, Łyk ginu..., El polako i Mercedes Benz). Tradycyjny Gural czyli rymy o rymach dla rymu a wyżej wymienione kawaki głównie ze względu na fajny podkład bo sensu to za wiele od strony tekstowej to nie mają ale do posłuchania spoko.
b4m
b4m - Superbojownik · przed dinozaurami
dla mnie za bardzo bling bling, to jest Polska, może w Poznaniu chodzą typy obwieszone złotem i wożą się spasionymi furami na mega felach, ja tego w Łodzi nie widzę. pierwsze płyty Gurala były świetne, ostatnia mnie zawiodła, chociaż jest kilka perełek, choćby "Sens tomów" z mega wypasionym bitem Mixera.
kisiel24
kisiel24 - Bojownik | GG: 13712844 · przed dinozaurami
Fakt ,że gural za mocno wbija sie w "czarne klimaty" Ale i tak bity i texty to ma zajebiste Pozdro !
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Mnie się ogólnie płyta podobała ;)

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.